logo

Dlaczego DE NOVO ?

Nasza firma od 1995 roku prowadzi działalność związaną z importem, dystrybucją oraz montażem folii okiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, folie przeciwsłoneczne oraz bezpieczeństwa produkowane w Stanach Zjednoczonych Ameryki przez firmę Solutia , Madico oraz 3M Właśnie dlatego możemy dostosować naszą ofertę do wymogów klienta zgodnie z oczekiwaniem jakości oraz kosztów inwestycji.

Nie podejmujemy się realizacji niezgodnych ze sztuką naszej branży oraz po cenach przy których nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wieloletniej satysfakcji. Największym wyróżnieniem dla nas jest powrót zadowolonego klienta po siedmiu czy nawet dziesięciu latach w celu wymiany materiału.

Proponujemy folie o wysokiej jakości z gwarancjami do dziesięciu lat na folie okienne wewnętrzne i pięciu lat na folie przeciwsłoneczne zewnętrzne.

Nasze doświadczenie jest stale powiększane dzięki współpracy z firmami w całej Europie. W naszej historii wykonywaliśmy usługi dla takich renomowanych klientów jak Bank Światowy w Warszawie i Bukareszcie. Nasza firma zamontowała również folie bezpieczeństwa w siedzibie ONZ w Bonn.

Nasza firma przetrzega norm ochrony środowiska a nasi pracownicy spełnią Państwa oczekiwania pod względem profesjonalizmu jak i kultury osobistej. Nasi monterzy posiadają aktualne badania lekarskie, wysokościowe oraz szkolenia BHP.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : przejdź do oferty

Nasze aktualne realizacje oraz wiadomości : Aktualności