System PPF - ochrona lakieru samochodu.

DE NOVO II

logo logo logo

Folie zabezpieczające lakier samochodowy.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko produkty przydatne w biurach czy domach prywatnych. Posiadamy również rozwiązania stosowane w pojazdach, które mają na celu przede wszystkim chronić powierzchnię przed powstaniem zarysowań i drobnych uszkodzeń mechanicznych. Poliuretanowa folia do oklejania samochodu produkcji firmy Llumar ma za zadanie ochronić nasze auto przed uszkodzeniami powstałymi zarówno podczas jazdy, jak i w czasie postoju na parkingach. Każdy właściciel auta wie, jak po kilku latach użytkowania wygląda pokrywa silnika czy przednie reflektory. Ponieważ są one ciągle narażone na żwir, piach czy kamyki wyrzucane spod aut jadących przed nami, ich stan często bardzo szybko ulega pogorszeniu. Niespodzianka po postoju na parkingu też niejednokrotnie potrafi być przykra. Współcześnie jednak coraz bardziej popularne staje się oklejanie samochodów folią, co z powodzeniem może zaradzić wszelkim uszkodzeniom, powstałym w ten sposób.

Folia do oklejania samochodu posiada własności \"samoleczące\" tzn. na chemicznej powłoce pod wpływem ciepła rysy zanikają. Może być oczywiście normalnie myta i woskowana jak lakier. Dodatkowo jest ona bezbarwna, dzięki czemu po zamontowaniu jest prawie niewidoczna.

Model Paint Protection najczęściej jest stosowany na przednim zderzaku, całej pokrywie silnika lub jej części, przednich reflektorach, progach, lusterkach czy błotnikach.

Oferowana przez naszą firmę folia na samochód posiada pięcioletnią gwarancję, która obejmuje pękanie, powstawanie pęcherzy, a także odbarwianie spowodowane wadami produkcyjnymi. Po jej zdemontowaniu lakier wygląda jak nowy, co stanowi jej niewątpliwą zaletę.

Produkt wycinany jest na ploterze, więc nie ma obawy, że osoba aplikująca go uszkodzi lakier na samochodzie, docinając nożykiem.

Podsumowując, ochronna folia do oklejania aut to długotrwała ochrona lakieru naszego pojazdu. Str. 9