21 LAT PRAKTYKI I DOŚWIADCZENIA.

DE NOVO II

Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną oraz zapewniamy profesjonalne rozwiązania i montaż folii okiennych.

logo logo logo

Folie termoizolacyjne na szyby

Enerlogic

Folie okienne termoizolacyjne Enerlogic pomagają w skuteczny sposób obniżyc koszty ogrzewania pomieszczeń. Posiadaja współczynnik emisyjności 0.07 co pozwala tej folii być na rynku absolutnym liderem. Dostępne na rynku folie okienne Low-e posiadają wspólczynnik 0.33, standardowe folie na szyby natomiast współczynnik 0.7 - 0.98 czyli zbliżony do parametrów zwykłego szkła.

Enerlogic

Co obrazuje współczynnik emisyjności ( ang. emissivity)? Skala zawiera się w przedziale od 0 do 1. Przyjmijmy że wspólczynnik wynosi 0.65. Oznacza to że materiał absorbuje i przepuszcza 65% natomiast odbija 35% ciepła. W przypadku proponowanych przez nas folii termoizolacyjnych współczynnik wynosi 0.07 czyli 93 % ciepła zostaje odbite do wewnątrz. W przypadku folii low-e przy wspólczynniku 0.33 odbicie następuje w 67%, natomiast standardowe folie posiadaja odbicie w wysokości do 30%.

Folie termoizolacyjne na okna Enerlogic czyli rewolucja na rynku.

Enerlogic

Obrazowo można przedstawić zasadę działania folii następująco :

Enerlogic

Pojedyńcza szyba z folią EnerLogic = szyba zespolona jednokomorowa.

Enerlogic

Jednokomorowa szyba zespolona z folią EnerLogic = zestaw trzyszybowy dwukomorowy.

Reasumując zamontowana folia termoizolacyjna na okna Enerlogic powoduje znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, poniżej zestawienia dla folii neutral, folii refleksyjnych, low-e oraz proponowanego przez nas produktu.

Enerlogic

Folie Enerlogic są dostarczane przez naszą firmę na specjalne zamówienie w ilości minimalnej 46.45 mkw.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: kontakt