logo logo logo

Folie termoizolacyjne na szyby

Enerlogic

Szukają Państwo praktycznego sposobu na ograniczenie strat ciepła przez szyby? Rozwiązanie umożliwiające zatrzymanie ciepła , które proponuje Państwu nasza firma, sprawdza się szczególnie w zimie, gdy koszty związane z ogrzewaniem bywają w wielu przypadkach niemałe. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku okazuje się dobrej jakości termoizolacyjna folia na okna Enerlogic zatrzymująca ciepło w pomieszczeniu. Produkt ten z powodzeniem można montować zarówno na oknach domów prywatnych, jak i firm czy lokali usługowych.

Folie okienne Enerlogic pomagają w skuteczny sposób obniżyć koszty ogrzewania pomieszczeń. Posiadają one współczynnik emisyjności 0.07 co pozwala im być na rynku absolutnym liderem. Dostępne w tej chwili produkty okienne Low-e posiadają współczynnik 0.33, standardowe modele natomiast współczynnik 0.7 - 0.98, czyli zbliżony do parametrów zwykłego szkła.

Enerlogic

Co obrazuje współczynnik emisyjności (ang. emissivity)? Skala zawiera się w przedziale od 0 do 1. Przyjmijmy, że współczynnik wynosi 0.65. Oznacza to, że materiał absorbuje i przepuszcza 65%, natomiast odbija 35% ciepła promieniowania. W przypadku proponowanych przez nas produktów termoizolacyjnych współczynnik wynosi 0.07, czyli 93% ciepła, zostaje zatrzymane wewnątrz. W przypadku modelu Low-e przy współczynniku 0.33 odbicie następuje w 67%, natomiast standardowe wersje posiadają odbicie w wysokości do 30%.

Folia termoizolacyjna na okna Enerlogic, czyli rewolucja na rynku.

Enerlogic

Obrazowo można przedstawić zasadę działania prezentowanego tu produktu następująco:

Enerlogic

Pojedyncza szyba z produktem EnerLogic = szyba zespolona jednokomorowa.

Enerlogic

Jednokomorowa zespolona z EnerLogic = zestaw trzyszybowy dwukomorowy.

Reasumując, zamontowana termoizolacyjna folia na szyby Enerlogic powoduje znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania. Poniżej przedstawiamy zestawienia dla modelu neutral, wersji refleksyjnych, low-e oraz proponowanego przez nas produktu. Folie termoizolacyjne na okna Enerlogic są dostarczane przez naszą firmę na specjalne zamówienie w ilości minimalnej 46.45 mkw.

Enerlogic

Folie Enerlogic są dostarczane przez naszą firmę na specjalne zamówienie w ilości minimalnej 46.45 mkw.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: kontakt