Folie przyciemniające wewnętrzne.

Zastosowanie folii przyciemniających na szybach wewnętrznych

Folie wewnętrzne są coraz rzadziej stosowane jako folie przeciwsłoneczne na szybach elewacji budynków. Powodem jest stosowanie szyb zespolonych w celu uniknięcia strat ciepła w zimie. Chociaż przy niskim współczynniku absorbcji folii można rozważyć instalację folii przyciemniających od wewnątrz, jednak skuteczność w porównaniu z foliami zewnętrznymi jest znacznie obniżona . Na ten temat znajdą Państwo informacje na stronie ogólnej o foliach przeciwsłonecznych . folie przeciwsłoneczne

Folie przyciemniające wewnętrzne w dalszym stopniu znajdują zastosowanie na przeszkleniach wewnątrz budynków w celach przyciemnienia szyb między pomieszczeniami lub uzyskania efektu lustra. Należy jednak pamiętać że efekt lustra uzyskujemy dzięki grze świateł, tam gdzie ma być wywołane lustro niezbędne jest mocniejsze oświetlenie , lustro zawsze odwraca się w stronę mocniejszego żródła światła .

Do grupy folii wewnętrznych zaliczamy równie folie matowe i dekoracyjne, opis tych folii znajdą Państwo w dziale folie dekoracyjne: folie wewnętrzne

Folie na szyby samochodowe

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową na zamówienie.

Wieloletnie doświadczenie firmy Madico pozwoliło na wprowadzenie folii łączących estetykę i funkcjonalność . Folie przyciemniające zapewniają w 100% blokowanie promieniowania UV oraz ponad 66 procentowe odbicie energii słonecznej. Folie samochodowe Madico dostępne są o różnej przepuszczalności światła dziennego oraz o różnych odcieniach kolorów. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową na zamówienie.

Rodzaje folii samochodowych.

folie samochodowe

Clearpex jest to folia montowana na przednie szyby samochodowe w celu ochrony pasażerów jak i szyb przed odłamkami wylatujących kamieni spod opon samochodów jadących przed nami.
Ta przeźroczysta folia w niewidzialny sposób stanowi dodatkową zewnętrzną warstwę na przedniej szybie i jest odporna na pracę wycieraczek .

folie samochodowe

Folie Advanced Ceramic są produkowane wykorzystując najnowsze techniki . Proces produkcji wymaga nanoszenia cząstek z nano-ceramic na ultra czystą folię przekształacając produkt finalny w wysokiej jakości zaporę dla UV , ciepła i światła oślepiającego . Są to folie w 100% wolne od barwnika oraz metalizacji .

folie samochodowe

Doświadczenie firmy Madico w przemyśle folii okiennych w połączeniu ze światowej klasy naukowymi laboratoriami firmy Lintec doprowadziła do produkcji folii która zapewnia elegancję jak i funkcjonalność. Budowa folii Wincos zapewnia selekcję spectrum energii oraz wykorzystuję technikę infra-red. Cechuje je odrzucenie energii słonecznej w wysokości do 60 % , przy jednoczesnym odrzuceniu promieni infra red w wysokosći 96% oczywiście bez ingerencji poprzez metalizację w działanie wszelkich urządzeń elektronicznych

folie samochodowe

Charcool® jest nowatorskim produktem zrealizowanym za pomocą procesu barwienia, zapobiegającym płowieniu folii . Pozwoliło to na udzielanie dożywotniej gwarancji przez producenta na utratę koloru . Folie te całkowicie są pozbawione metalizacji .

folie samochodowe

True Gray jest wysokiej jakości folią która nie posiada metalizacji , a produkcja polega na procesie barwienia folii . Folie te zapewniają elegancki wygląd samochodu łącznie z odbiciem energii słonecznej oraz obniżeniu przepuszczalności światła widzialnego .

folie samochodowe

Charcoal jest niemetalizowaną folią produkowaną w procesie wytłaczania dzięki czemu unikany jest proces barwienia . Redukuje blaknięcie elementów wyposażenia samochodu. Poprawia wygodę użytkowania pojazdu eliminując nagrzewanie i oślepianie .

folie samochodowe

Onyx® jest serią folii przyciemniających, reprezentującą folie metalizowane barwione w celu maksymalnego odbicia energii słonecznej .Wysoka jakość folii jest poparta dożywotnią gwarancją udzielaną przez producenta na utratę koloru .

Parametry folii : folie wewnętrzne

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pomocą formularzy : zapytania