logo logo logo logo

Folie okienne dekoracyjne

Folie matowe

Folie dekoracyjne na szyby w sposób estetyczny zapewniają dyskrecję osób przebywajacych w pomieszczeniach . Folie matowe w kolorze białym posiadają prawie 70 % przepuszczalnośc światła jednocześnie eliminując efekt oślepiania poprzez jego rozprosznie. Zastępują piaskowanie szkła a dużą zaletą folii matowych jest łatwość w utrzymaniu czystości.

Rodzaje folii okiennych dekoracyjnych .

Folie dekoracyjne możemy podzielić na trzy grupy :

Folie poliestrowe z gotowym wzorem

Folie matowe

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór folii dekoracyjnych z gotowym wzorem. Dużą zaletą tych folii jest materiał z którego zostały wykonane czyli poliester. Folie poliestrowe są bardziej wytrzymałe od folii winylowych co zapewnia dłuższy okres użytkowania. Najbardziej narażone na uszkodzenia podczas mycia są obrzeża folii. W przypadku zastosowania folii dekoracyjnych w pasy zamiast folii z wyciętymi pasami na ploterze, uzyskujemy jedną powierzchnię, mniej narażoną na uszkodzenie podczas mycia.

Proponujemy zapoznanie się z katalogiem folii dekoracyjnych: zapytania

Wzory wycinane w folii na ploterach.

Folie matowe

Częstym życzeniem naszych klientów są folie z wyciętymi wzorami, logiem w celach dekoracyjnych lub aby w nieszablonowy sposób zmniejszyc wgląd do pomieszczeń. Wykonujemy nietypowe zamówienia zgodnie z projektem lub pomysłem zleceniodawcy . Na zdjęciu obok wzór zastosowany dla firmy COMARCH.

Folie matowe

Folie okienne matowe w odróżnieniu od folii reklamowych są produkowane z poliestru który powoduje wydłużenie użytkowania folii . Niektóre z zamontowanych przez nas folii matowych są użytkowane od dwudziestu lat . Folie matowe występują w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym i brązowym.

Oprócz walorów estetycznych folie matowe w kolorze białym są stosowane w celu rozproszenia światła oślepiającego np . na salach operacyjnych czy też na przeszkleniach hal sportowych, eliminując efekt oślepianie przy niekorzystnym położeniu słońca . Z takich powodów nasza firma montowała folie np. na szybach hali sportowej Politechniki Opolskiej czy też Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie .

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pomocą formularzy : zapytania