logo logo

Folie na szyby antygraffiti, Blister Free oraz anti-fog.

Folie okienne antygraffiti

ochrona dla szyb

Każdy z nas spotkał się w tramwaju lub autobusie ze skutkami wandalizmu polegającym na rysowaniu po szybach ostrymi przedmiotami. Zniszczone szyby oraz osłabiona struktura szkła pociąga za sobą wysokie koszty wymiany szyb . Korzystając ze środków komunikacji w Rzymie, Londynie czy Berlinie można zauważyć na szybach zostały naklejone folie w celu zminimalizowania kosztów bezmyślności niektórych pasażerów .

Folia o symbolu LCL 600 XSR M produkcji MADICO INC, ma za zadanie ochronić szyby przed porysowaniem a koszt jej wymiany jest kilkakrotnie niższy niż koszt wymiany szyby. Czas wymiany folii antygraffiti na szybach przez doświadczoną ekipę jest znacznie krótszy niż czas wymiany samej szyby , co powoduje znaczne oszczędności związane z wyłączeniem taboru z użytkowania. W swojej ofercie posiadamy również folię koreańskiej firmy Ntech o symbolu 6 mil ASF.

Korzyści z zastosowania folii LCL 600 XSR M :

Folie okienne do zastosowań na szkle akrylowym .

Folie Blister Free produkowane są na bazie folii bezpieczeństwa, jedyna różnica polega na zastosowaniu innego rodzaju kleju specjalnie przystosowanego do powierzchni plastikowych. Zastosowanie znajduje np. na powierzchniach ekranów akustycznych wykonanych z takich materiałów jak z Plexiglass czy Lexan, dodatkowo wzmacniając powierzchnię i utrzymując płytę w przypadku pęknięcia. Folie okienne Blister Free produkowane sa w grubościach 150 mikronów folia LCL 600 BFXSR oraz 175 mikronów folia CL 700 BFXSR . Folia CL 700 BFEXSR ze specjalną zewnętrzną powłoką i spełniająca wymogi klasy 1B1 według normy EN12600, znalazła m.in. zastosowanie na ekranach akustycznych autostrad w Australii.

Folie na szyby anti-fog.

anti-fog anti-fog

Folie anti-fog firmy Madico Inc. zostały zaprojektowane aby uniknąć pary na szkle czyli zachować przeźroczystość szyb. Folie te znajduja zastosowanie przede wszystkim w urządzeniach chłodniczych, ladach oraz zamrażarkach. Folie anti-fog można stosować również na lustrach. Stosowane są w pomieszczeniach saun, prysznicy, łaźni parowych a także na krytych basenach i przeszkleniach w SPA. Technologia powlekania folii okiennych z wykorzystaniem powłoki hydrofilowej pozwala zmniejszyć napięcia powierzchniowe. Pojedyńcze kropelki wody zbierają się w jedną ultracienką warstwę zwiększając wizualną przeźroczystość szkła.

Poniżej znajdą Państwo dane z przeprowadzonych badań w laboratoriach firmy Madico. Porównanie dotyczy szyb bez folii oraz z zastosowaniem folii okiennej anti-fog.

anti-fog

Informacja na temat innych rodzai folii bezpieczeństwa znajdą Państwo tutaj oferta

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pomocą formularzy : zapytania